Електрична сушарка Concept SO-1025 XXL від чеського виробника спеціально розроблена для сушіння в домашніх умовах фруктів, овочів, грибів, трав, риби та м'яса. Висушений у сушарці продукт зберігає свій смак, вітаміни та інші корисні речовини. Ця модель виготовлена за сучасною технологією і відома своєю надійністю та тривалим терміном служби. Модельна група містить 12 модулів і 8 температурних режимів, що дозволяє циклу сушити досить багато продуктів і готувати необхідний сушку на зиму. Температура сушіння 35-70 ° С; кількість температурних режимів 8.
Матеріал для піддонів: пластик
Кількість піддонів: 12
Діаметр піддонів: 32 см
Потужність, Вт: 245
8 градусних температур сушки: 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70 ° C
Призначення: сушка фруктів, овочів, грибів, трав, квітів, м'яса, риби, макарон
Вентилятор для рівномірної сушки
Тихая робота: 46 дБ (A)
Защита від перегрева
Колір: білий
Матеріал корпусу: пластик
Колір: зелений + білий
Країна реєстрації бренду: Чеська Республіка
Країна походження: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Concept |
| Страна производитель | Китай |
| Высота секций | 33 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр секций | 320 мм |
| Количество секций | 12 |
| Потребляемая мощность | 285 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |