Ви любите холодні напої? Або, може бути, ви подаєте їх своїм гостям або клієнтам? Ви оціните кубик льоду Camry. Він виробляє півкілограма кубиків льоду в годину, які зберігаються в теплоізольованої камері. Льдогенератор CR 8073 має резервуар для води об'ємом 2,2 літра, який легко заповнюється.
Продуктивність льоду: 12 кг / 24 години
Перші кубики льоду за 10 хвилин
Ємність резервуара для води: 2,2 л
Кліматичний клас: N.
Прозора кришка дозволяє контролювати кількість виробленого льоду.
Не потрібно підключатися до джерела води - вода заливається в пристрій
Енергозбереження - автоматичне відключення після роботи
Світлодіоди, що інформують про роботу приладу, необхідності долити воду і заповненні ємності для льоду
Гучність: <70 дБ
Розміри: 249 x 360 x 327 мм
Ізоляція: C5H10
Вхідна потужність: 0,8 А
Хладагент: R600a / 24 г
Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Габарити агрегату; ширина x глибина x висота 38,5 х 28,5 х 36,8
Вага кг 10
EAN: 5908256839304
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Вид льда | Кубиковый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 150 Вт |
| Сфера использования | Для бара |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Объем резервуара для воды | 2.2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |