Багатокондиціонерний кліматізатор AD 7922 забезпечує 3 функції: охолодження, зволоження та очищення повітря. Ви можете вибрати один із 3 високошвидкісних вентиляторів. Кондиціонер має вбудований 6-літровий резервуар для води, завдяки якому він може ефективно зволожувати повітря протягом багатьох годин. Кондиціонер 3в1 - це пристрій, який не тільки зволожує і охолоджує повітря, але і очищає його.
Кліматізатор:
• Функції: охолодження / очищення / зволоження
• Світлодіодна сенсорна панель
• Дистанційне керування
• 3 режими вентилятора:
нормальний
натуральний
тихий
• Функція ОХОЛОДЖЕННЯ знижує температуру за рахунок включення водяного насоса.
• Витрата повітря 220 м3 / год.
• Функція горизонтального коливання 60 °
• Таймер 0,5-7,5 ч
• 2 контейнера для заморожування води
• Витрата води 500 мл / год.
• Індикатор рівня води
• 4 колеса
• Зручна ручка для перенесення.
• Бак для води на 6 л
• Потужність: 65 Вт
• Максимальна потужність 350 Вт
• Напруга 220-240 В ~ 50 Гц
• Розміри продукту: 30,0 x 27,0 x 74,0 см.
• Рівень шуму 53 дБ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Поток воздуха | 220 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Уровень шума | 53 дБ |
| Таймер | Да |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Тип управления | Пультом |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант установки | Напольный |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальное время установки таймера | 450 |
| Регулировка скорости | Да |
| Основные | |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип внутреннего блока | Колонный |
| Тип кондиционера | Моноблок |