1 323,08 ₴
1 164,31 ₴
Сковорода з кришкою Meisterklasse MK-1042 grey diamont виготовлена з пресованого алюмінію, та має діаметр 30 см, стійка до подряпин і не допускає пригорання. Товсте, надміцне і довговічне тришарове антипригарне гранітне покриття дуже високої якості. Сковорідку з таким покриттям дуже швидко та просто мити. Антипригарне покриття настільки ефективно, що вам не потрібно використовувати багато масла, при цьому страви будуть більш корисними. Покриття стійке до подряпин і надзвичайно довговічне. І, крім того, покриття забезпечує кращу теплову провідність, що дозволяє отримати ідеально приготовлену страву. Кришка сковороди виготовлена з жаростійкого скла, яке має отвір для виходу пари, а по краю металу вставку. Ручка виготовлена з бакеліту, та має в кінці отвір для можливості вертикального підвішування. Економить місце при зберіганні. Сковорода Meisterklasse MK-1041-30 diamont підходить для газових, індукційних, електричних та керамічних джерел тепла.
Сковорода Meisterklasse MK-1042 grey diamont з мрмуровим покриттям маю кілька властивостей, які корисні. Найбільш очевидними є її властивості приготування страв без прилипання інгредієнтів. І, оскільки продукти не будуть прилипати, то готуються вони з великим задоволенням, а мити сковороду дуже легко та просто. Протерти м'якою тканиною або губкою в теплій мильній воді. Ще однією перевагою є те, що їм не потрібно багато жиру або масла для смаження, що робить приготування їжі більш здоровою і нежирною. Завдяки пресованому алюмінію вага сковороди Meisterklasse MK-1042 diamont значно менше ваги посуду, виготовленої з більш важких металів, що робить їх легкими в повсякденному використанні — певний бонус для тих, у кого слабкість в руках або зап'ястях. Всі ці властивості роблять її ідеальними для приготування делікатних страв, таких як млинці, омлети, яйця, приготування риба, та багато іншого. Сковорода добре справляються і з іншими завданнями, такими як обсмажування і тушіння.
Виготовлена з пресованого алюмінію;
Покрита тришаровим гранітним покриттям;
Дві ручки;
Ручка має отвір для підвішування;
Скляна кришка з металевим обідком, та отвором для виходу пари;
Діаметр сковорідки 30 см;
Товщина стінок мм;
Товщина дна мм;
Висота сковороди 6,5 см;
Розмір в упакуванні Г/Ш/В см: 30 х 56 х 7 см;
Вага з кришкою кг: ;
Звернути увагу на наступні рекомендації по догляду:
Не використовуйте металеву ложку, вилку або лопатку, якщо на те немає приписів в інструкції з експлуатації виробу;
Для будь-якого посуду краще уникати жорсткої щітки або мочалки. Як-не-як, але ці інструменти залишають сліди після застосування;
Якщо плануєте помити свій посуд після чергового приготування, наливайте холодну воду тільки тоді, коли виріб охолоне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meisterklasse |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Верхний диаметр посуды | 30 (см) |
| Высота стенок | 4.56 см |
| Длина посуды | 56 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | стекло |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Ширина посуды | 30 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Сливной носик | Нет |
| Цвет | Серый |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |