1 970,22 ₴
Нова електрична сковорода OMS 3218 black (40х9) з гранітним антипригарним покриттям, з терморегулятором, в якій ви можете приготувати ще більш смачну піцу і різні страви, рівномірно розподіляючи тепло по всій поверхні сковороди!
Електросковорода від O.M.S. Collection дозволяє готувати: піцу, тушкувати м'ясо або боби, овочі, омлети, оладки, попкорн і багато іншого. Подібне обладнання не тільки урізноманітнює меню, але і дозволить зберігати корисні властивості продуктів.
Напруга 220-240В, 50-60 Гц, 1200 Вт, к-ть темпер. режимів - 5.
Виробник: O.M.S.
Країна виробництва: Туреччина
Варіант: Чорний
Потужність 1200 Вт
Кількість темпер. режимів: 5
Матеріал: алюміній, А / П покриття, бакеліт, термостійкий посуд
Ручки: бакеліт
Кришка: термостійкий посуд в сталевому обідку з паровипуском
Розмір, см: 40 х 9
Розмір упакування, см: 47 х 36 х 9,5
Обсяг, л: 7
Вага: 4,34
Вага з упаковкою, кг: 4,77
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.34 кг |
| Высота | 90 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсоединяемый шнур питания | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |