Піднос з мармуровим малюнком Marmol буде одним з ваших важливих помічників не тільки в ваших презентаціях чаю і кави, а й у всіх ваших частування. Він буде з вами для задоволення всіх ваших потреб в обслуговуванні, пропонуючи три різні розміри.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Піднос
Форма: Прямокутний
Матеріал: Бамбук
Розміри (ДхШхВ), см: 39,5 x 28 х 4,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 395 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Бамбук |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 280 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип посуды | поднос |