159,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Дошка сервірувальна овальна, бамбук, (18 х 9 см) OMS 9108 Bote
Односекційна тарілка-Соусниця Bote з її елегантною структурою доповнить елегантність ваших столів для сніданку. Bote на одне відділення, ви також можете використовувати її як окрему тарілку сервіровки не тільки для закусок, але і для соусів.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Тарілка
Форма: Човник
Матеріал: Бамбук
Розміри (ДхШхВ), см: 18 х 9 х 2
Кількість секцій: 1
Вага, кг: 0,14
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 180 мм |
| Диаметр | 112 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Стекло |
| Форма | Фигурная |
| Ширина | 90 мм |
| Применение | Для сыпучих продуктов |
| Тип | Контейнер/судок |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип посуды | Соусница |