



216,72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Сервірувальна дошка Corta із закругленими кутами, тонкої і елегантною структурою стане одним з ваших найбільш часто використовуваних помічників. Доступний в двох варіантах розмірів. Corta допоможе вам в обробленні і сервірувальних роботах.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Сервировочная дошка
Форма: Прямокутна
Матеріал: Бамбук
Розміри (ДхШхВ), см: 30 x 19,6 х 1,6
Вага, кг: 0,64
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 300 мм |
| Материал | Бамбук |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 16 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 196 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |