



383,04 ₴
Дошка бамбукова (29,5 х 39,5 х 1,5 см) OMS 9114-L Corta
Сервірувальна дошка Corta із закругленими кутами, тонкої і елегантною структурою стане одним з ваших найбільш часто використовуваних помічників. Доступний в двох варіантах розмірів. Corta допоможе вам в обробленні і сервірувальних роботах.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Сервировочная дошка
Форма: Прямокутна
Матеріал: Бамбук
Розміри (ДхШхВ), см: 29,5 x 39,5 x 1,5
Вага, кг: 1,30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 395 мм |
| Материал | Бамбук |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 15 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 295 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |