
276,54 ₴
Скляний контейнер Amedea для масла або оцту з бамбуковою кришкою буде завжди під рукою у вашому домі. Завдяки структурі боросилікатного скла, контейнер Amedea зможе легко зберігати будь-яку рідину.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Контейнер
Форма: Циліндр
Матеріал: Бамбук, скло, силікон
Розміри (ДхШхВ), см: 6,5 х 10 х 24,5
Обсяг, мл: 750
Вага, кг: 0,35
Кількість предметів: 1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 245 мм |
| Длина | 100 мм |
| Диаметр | 65 мм |
| Применение | Для жидких продуктов |
| Материал | Стекло |
| Тип | Бутылка |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 65 мм |
| Тип масла | Оливковое |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 75 |