Електродуховка Liberton LEO-800 Black 80 л. 2400 Вт.
Стильний дизайн електродуховки Liberton LEO-800 Black неймовірно універсальний і привабливий зовнішній вигляд зачаровує з першого погляду. Лаконічність і відсутність зайвого роблять її дійсно елегантної. Чорного дизайн практичний і відрізняється стильністю. Ви позбавите себе від зайвого клопоту з очищення, які притаманні моделям у світлій колірній гамі.
Великий обсяг Liberton LEO-800 Black відрізняється великим об'ємом - цілих 80 літрів. Цього простору дійсно досить для створення великих кулінарних шедеврів і одночасного приготування кількох страв. Внутрішня поверхня духовки зроблена з оцинкованої нержавіючої сталі.
Ергономіка в усьому. Зручність експлуатації - головний пріоритет цієї моделі. Тому вона має просту і зрозумілу систему управління на поворотних важелях. Внутрішній простір відмінно висвітлюється підсвічуванням. Звуковий сигнал інформує про закінчення заданого часу, що визначається режимами роботи або таймером. Функція автовідключення сприяє меншій витраті часу на контроль і відсутності переживань про те, що не вимкнув прилад.
Режими роботи. В цій техніці їх три. З їх допомогою ви можете приготувати рибу, м'ясо, гриль м'ясний і овочевий, закуски на шпажках, випічку, піцу і багато інших страв.
Додаткова комплектація. Купуючи цю електричну піч, разом з нею ви отримуєте рожен, решітка, деко, тримач для дека, деко для піци, лоток для крихт та жиру. Всі ці пристосування легко зберігаються всередині, коли техніка знаходиться в неактивному стані.
Характеристика електродуховки Liberton LEO-800 Red 80 л:
Управління: механічне
Потужність Вт: 2400
Колір (фасад / корпус): Червоний
Обсяг л: 80
Кількість рівнів нагріву: 3
Таймер: 120 хвилин, зі звуковим сигналом
Максимальна температура, ° C: 250, регулюється
Покриття внутрішньої камери: оценкована нерж.сталь
Кількість вікон в двері: 1
Інше: внутрішнє освітлення, рожен, решітка, деко, тримач для дека, деко для піци, лоток для крихт та жиру в комплекті
Розміри вироби (ДхШхВ), см: 41,6x70,5х39,5
Розміри упаковки (ДхШхВ), см: 50,1х76,5х48,5
Вага нетто, кг: 15.5
Вага брутто, кг: 17.5
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Максимальная мощность печи | 2400 Вт |
| Объем | 80 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительная комплектация | Поддон для крошек |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество противней в комплекте | 2 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
| Высота | 416 мм |
| Глубина | 395 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время установки таймера | 120 |