Двигун потужністю 600 Вт забезпечує відмінну продуктивність, видаляючи бруд з усіх поверхонь. Пилосос Liberton LVC-606C створює надзвичайно сильні повітряні потоки в пилососі, які відокремлюють частинки пилу і бруду.
Пилосос Liberton LVC-606C надзвичайно простий, щоб ви могли з мінімальними зусиллями прибирати будинок, квартиру або машину. Він відмінно збалансований і ергономічний в руці завдяки своєму оптимально встановленому центру тяжіння.
З чотирма різними насадки ви можете ідеально адаптувати пилосос LVC-606C до ваших потреб і забезпечити найкращі результати в будь-якій ситуації.
Характеристика пилососа Liberton LVC-606C:
Потужність, Вт: 600
Потужність всмоктування: 80 Вт (24 кПа).
Тип пилозбірника: пластиковий контейнер (циклонна система)
Тип фільтра: циклон
Обсяг пилозбірника, л: 0.5
Трубка: хромована телескопічна
Насадки: насадка основна комбінована, насадка щілинна, насадка-щітка, гнучка насадка
Рівень шуму, дБ: 85
Довжина шнура, м: 4.5
Розміри вироби (ВхШхГ), см: 13,5х23,2х32,5
Розміри упаковки (ВхШхГ), см: 28x18x48
Вага нетто, кг: 1.9
Вага брутто, кг: 2.5
Колір: чорний графітовий
Інше: Легка чистка пилозбірника, маневреність у використанні, телескопічна трубка, набір насадок для прибирання.
Гарантія 12 міс.
Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество щеток в комплекте | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Мощность всасывания | 80 Вт |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип пылесборника | Бак |
| Тип уборки | Сухая |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 4.5 м |
| Уровень шума | 85 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип | Бытовой |
| Тип питания | Сеть 220 В |