Електродуховка Liberton LEO-352 Silver 35 л. 1500 Вт.
Стильний дизайн Електродуховки Liberton LEO-352 Silver неймовірно універсальний і привабливий зовнішній вигляд зачаровує з першого погляду. Лаконічність й відсутність зайвого роблять її дійсно елегантою. Сріблястого кольору. Дизайн практичний та відрізняється стильністю. Ви позбавите себе від зайвого клопоту з очищення, які притаманні моделям у світлій колірній гамі.
Обсяг Liberton LEO-352 Silver 35 літрів. Цього простору дійсно досить для створення кулінарних шедеврів. Внутрішня поверхня духовки зроблена з оцинкованої нержавіючої сталі.
Ергономіка в усьому. Зручність експлуатації - головний пріоритет цієї моделі. Тому вона має просту і зрозумілу систему управління на поворотних важелях. Внутрішній простір цинкований. Звуковий сигнал інформує про закінчення заданого часу, що визначається режимами роботи або таймером. Функція автовідключення сприяє меншій витраті часу на контроль та відсутності переживань про те, що не вимкнув прилад.
Режими роботи. В цій техніці їх три. З їх допомогою ви можете приготувати рибу, м'ясо, гриль м'ясний й овочевий, закуски на шпажках, випічку, піцу та багато інших страв.
Додаткова комплектація. Купуючи цю електричну піч, разом з нею ви отримуєте решітку для дека та саме деко. Всі ці пристосування легко зберігаються всередині, коли техніка знаходиться в неактивному стані.
Характеристика електродуховки Liberton LEO-352 Silver:
Управління: механічне;
Потужність Вт: 1300;
Колір (фасад / корпус): сріблястого;
Обсяг л: 35;
Кількість рівнів нагріву: 3;
Таймер: 90 хвилин, зі звуковим сигналом;
Максимальна температура, ° C: 240, регулюється;
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь;
Кількість вікон в двері: 1;
Інше: деко та решітка для дека;
Розміри вироби (ДхШхВ): 48x35,6x30 см;
Розміри упаковки (ДхШхВ): 52,5x38x34,7 см;
Вага нетто, кг: 6.34;
Вага брутто, кг: 7,35
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Максимальная мощность печи | 1300 Вт |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее освещение | Нет |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 240 град. |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.34 кг |
| Высота | 356 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Максимальное время установки таймера | 90 |