Радіоприймач Golon RX-9933 UAR портативна колонка USB / SD / MP3 / FM
У Golon RX-9933UAR передбачено кілька джерел живлення: крім вбудованого акумулятора це може бути мережа 220 В, або чотири батарейки UM-1. Радіоприймач стане хорошим супроводом на дачі або просто в будинку. Може бути затребуваним придбанням для старшого покоління. У комплекті поставляється зручний ремінець.
Відтворює аудіофайли у форматі MP3 / WMA (музика і аудіокниги), приймає трансляції радіостанцій в FM / TV / УКВ, AM, SW діапазонах. Радіоприймач має суміщені діапазони УКВ OIRT ( «радянський» 64-74 МГц) і УКВ CCIR ( «європейський» 88-108 МГц). Відмінний вибір для дому та дачі! Прекрасний подарунок для дачника!
Всехвильовий аналоговий тюнер, діапазону ультракоротких, коротких і середніх хвиль (УКХ, КХ, СВ):
FM діапазон (64-108 Mhz);
SW діапазон (7,5-19,0Mhz);
AM діапазон (530-1600 Khz);
Досить довга телескопічна антена (800 мм) забезпечує впевнений прийом радіостанцій;
SD кардрідер, дозволяє прослуховувати аудіофайли на SDкартах;
USB слот, дозволяє прослуховувати аудіофайли з флешок і дискових накопичувачів;
Аудіо вихід, для підключення активної аудіосистеми або навушників;
Індикатор зарядки акумулятора;
Особливості:
Володіє розширеним FM діапазоном, включаючи УКВ «радянський» стандарт;
Приймає аудіоканали ефірного телебачення в метровому діапазоні;
Живлення: від мережі 220v;
Резервне живлення: вбудований акумулятор;
Альтернативне харчування: 4 елементи живлення тип D (батарейки UM-1);
Підтримка носіїв інформації: USB, SD;
Підтримувані аудіоформати: MP3, WMA, WAV;
Вихід на навушники: 3.5 мм;
Розміри: 215х70х135мм;
Розміри коробки: 225х80х160мм;
Вага: 1000 г;
Вага в упаковці 1030 г;
Комплект поставки:
Радіоприймач GOLON RX 9933;
Мережевий шнур 220v;
Ремінь;
Коробка;
Гарантія 6 міс.
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
* * Аккумулятор може бути розрядженим, перед перевіркою потрібно декілька хвилин зарядити.
*** Вибір конкретного кольору не здіснюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Выход на наушники, USB-разъем |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 215 мм |