Радіоприймач Golon RX-99UAR з чудовою якістю прийому. Завдяки потужному вбудованому акумулятору (до 12 годин), ви зможете слухати улюблену музику з USB флешки, карти пам'яті SD, та FM радіо в чудовій якісті прийому, навіть у віддалених місцях, корпус з пластика, є ручка для перенесення , легко носити з собою.
3 варіанти живлення: вбудований акумулятор (до 12 годин), батарейки R20 4шт, від мережі 220В (шнур в комплекті), від нього ж і заряджається вбудований акумулятор.
Сучасний радіоприймач Golon RX-99UAR зовні досить схожий на ті приймачі, які були поширені десятки років назад. На зовнішності схожість закінчується, адже начинка цього радіоприймача повністю сучасна.
Радіоприймач RX-99UAR має роз'єми, за допомогою яких ви можете програти улюблені композиції з карт пам'яті SD і USB флешок.
Радіоприймач Golon RX-99UAR має високу чутливість радіосигналу, рекомендований для зон зі слабким сигналом прийому.
Golon RX-99UAR розуміє формат mp3 і відмінно його програє. Крім того, радіоприймач має вбудований акумулятор. Працювати пристрій може від мережі 220 В і від 4х батарейок R20 (велика кругла батарейка). Також до радіоприймача за допомогою роз'єму mini jack 3.5 мм можна підключити навушники або зовнішні колонки. Радіохвилі приймач приймає дуже впевнено і видає чистий і красивий звук. Радіостанції можна знаходити за допомогою механічного управління в діапазонах хвиль: FM 88 - 108 МГц, AM6 530-1600 КГц, SW (1-9): 2.4-22.0 МГц.
Радіоприймач Golon RX-99UAR буде для вас відмінним способом розваги на природі або в поїздці. За допомогою великої кількості роз'ємів ви зможете підключити до нього практично будь-яку мобільну техніку.
11 каналів частот: FM / AM / SW1-9
Діапазон хвиль: FM 88 - 108 МГц, AM6 530-1600 КГц, SW (1-9): 2.4-22.0 МГц
вбудований акумулятор
заряджається від мережі 220В
вбудований акумулятор 6V або від 4-х елементів живлення типу R20 (велика батарейка в комплект не входять)
роз'єм для навушників 3,5 мм
телескопічна антена
LED індикатор
Розміри: 25 Х 16,7 Х 8,5 см
Розмір упакування см: 27,5 х 18 х 9
Довжина антенни: 80 см.
Вага: 1,340 кг
Частотні діапазони:
FM: 88-108 MHz
TV: 2-5 CH
MW: 530-1600 kHz
SW1: 2.4-3 MHz
SW2: 2.8-5.3 MHz
SW3: 4.0-5.5 MHz
SW4: 5.0-6.3 MHz
SW5: 5.8-7.5 MHz
SW6: 7.0-10.0 MHz
SW7: 9.0-12.6 MHz
SW8: 12.0-18.0 MHz
SW9: 17.0-22.0 MHz
Гарантія 6 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Выход на наушники, USB-разъем |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Цифровой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1280 г |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |