Стильний зручний комплект Atlanfa AT-8100, що складається з бездротової клавіатури та миші. Комплект бездротової клавіатури з мишею Atlanfa HK-8100 поєднує в собі зручність бездротової технології. Набір має рівну глянсову поверхню, такий набір стане яскравим акцентом на будь-якому робочому столі.
Підключається клавіатура та миші з технологією Plug-and-Play. Настройка займає всього кілька секунд — досить просто вставити бездротовий приймач в USB-порт комп'ютера, щоб приступити до роботи з клавіатурою і мишею без будь-якого програмного забезпечення. Працює комплект на частоті 2.4 ГГц, що забезпечує безперебійну роботу й надійну передачу сигналу на дистанції до 10м.
Миша має ергономічну форму, чудово лягає в руку, що забезпечує високу точність й чудовий контроль. Клавіатура має стандартний набір клавіш для роботи. Простий, модний та елегантний набір Atlanfa AT-8100 ідеально підходить для сучасного способу життя.
Стильний дизайн
Підключення: безпровідне
Тип сенсора: оптичний
10 мультимедійних клавіш
Інтерфейс комунікації з ПК: радіоінтерфейс 2.4 GHz (USB)
Розкладка: латиниця (англійська), кирилиця (російська)
Електроживлення: клавіатура: 2 батарейки ААА; миша: 2 батарейки ААА (не входять в комплект)
Система підключення Plug-and-Play, не потребує додаткових драйверів
Кількість клавіш: 104+10
Матеріал корпусу: пластик
Розмір клавіатури: 48 x 19 x 3 см
Розмір миші: 12 x 7,5 x 4 см
Розмір упакуваня: 57 x 19 x 5 см
Вага в упаковці: 0,836 кг;
Гарантія: 6 міс.
Виробник: Atlanfa
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlanfa |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения | USB |
| Вес | 800 г |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 480 мм |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Разрешение оптического сенсора | 1200 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клавиатура + мышь |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Ширина | 190 мм |
| Мышь | |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Количество клавиш мыши | 4 |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Количество дополнительных клавиш | 10 |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |