Прасування - не одне з ваших улюблених занять? Зрештою, ви любите виглядати елегантно і вас дратує пом'ятий одяг? Або, може бути, ви давно шукали щось, що могло б впоратися навіть з важкими складками? У нас є щось ідеальне для вас! Відпарювач для одягу CAMRY CR 5033 - це пристрій, завдяки якому випрасувані сорочки назавжди залишаться у вашому гардеробі. Просте у використанні, компактний пристрій, чого ще можна бажати?
Складна ручка
Потужний викид пари
Потужність 1200 Вт
Максимальна потужність 1800 Вт
Вертикальні і горизонтальні роботи
Виробництво пара: 15 г / хв
Ємність: 350 мл
Швидкий нагрів
Габарити см: 27 х 19 х 17
Розмір упакування см: 14 х 18 Х 26
Маса кг: 0,9
EAN: 5902934835800
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем котла (бака для воды) | 0.35 л |
| Производительность пара | 15 г/мин |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 27 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |