4 933,50 ₴
4 292,14 ₴
Пилосос ECG VM 2120 допоможе зробити ваш будинок ідеально чистим. Оснащений HEPA-фільтром і має потужність 1200 Вт, що забезпечить максимально якісне прибирання. Контейнер для сміття об'ємом 12 л, дозволить прибрати велику площу приміщення. Головною особливістю пилососа є можливість збору вологого сміття і води прямо в бак. У комплект входять такі насадки: для підлоги, щітка, турбощітка і щілинна насадка. Цей набір дозволить прибрати навіть різного типу килими і важкодоступні місця.
Для безпеки використання у приладу передбачений запобіжник. Комфортно переміщати пилосос дозволять 4 подвійних колеса і шнур включення, довжиною 5 м. Пилосос VM 2120 стане незамінним помічником у наведенні чистоти.
Призначення: для дому та гаражних робіт
Комбінація оранжевого і сірого кольорів
Функція: реверсна робота
Губчастий фільтр для вологого прибирання
HEPA-фільтр для сухого прибирання
Телескопічна металева трубка
Контейнер ємністю 12 л
Мережевий шнур 5 м
Щітка для підлоги / килима
Волога / сухе щітка
Щілинна насадка / щітка для пилу
Компактна щітка TURBO
Чистяча насадка зі змінною нижньою частиною для вологого / сухого прибирання
Щілинна насадка зі знімною щіткою для пилу
4 подвійних колеса для легкого переміщення
Макс. вхідні потужність 1200 Вт
АКСЕСУАРИ:
Нековзка ручка
Насадка для Твтвердих полів
Щітка для підлоги
Конічна насадка
Рівень шуму, дБ:
Довжина шнура, м: 5
Розміри вироби (ВхШхГ), см: 32x33x43
Розміри упаковки (ВхШхГ), см: xx
Вага кг: 5,8
Вага в упакуванні кг:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 12 л |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Бак |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
| Радиус действия | 8 м |