Вафельница Liberton LWF-1000 допоможе приготувати справжні вафлі без особливих зусиль. Ви зможете радувати рідних смачними вафельками в формі сердечок з різноманітними начинками на сніданок, давати їх в якості смачного й ситного перекусу дітям в школу, а також готувати на їх основі різноманітні десерти. Дана модель вафельниці виконана в стильному, лаконічному дизайні і має компактні розміри, що дозволяє зручно її розмістити на робочій поверхні, так і під час зберігання не займе вона багато місця, тому що може бути встановлена у вертикальному положенні.
Тип: вафельница
Кількість випічки: 5
Потужність: 1000 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Матеріал пластин: алюмінієвий сплав з антипригарним покриттям
Термостат
Індикатор нагріву
Індикатор готовності
Ненагревающаяся ручка
Діаметр робочої поверхні: 19,0 см.
Вага нетто: 1,32 кг
Вага в упакуванні: 1,5 кг
Розміри: 24,6х19,5х9,2 см
Розмір пакування: 22,4х13,4х28,5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество выпеченных изделий | 5 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Вафельница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.32 кг |
| Высота | 92 мм |
| Глубина | 246 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Сменные формы | Нет |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |