Гриль Liberton LPG-1600
Гриль контактний Liberton LPG-1600 відноситься до настільного обладнання для обсмажування сосисок, бутербродів, риби та м'яса. Для більш щільного контакту з продуктами жаровні поверхні мають ребристу структуру, між якими міститься продукт. Поворотний механізм включення приладу, регулятор температурного режиму розміщені на панелі управління. Нагрівальні антипригарні пластини, покриті антипригарним покриттям, щоб полегшити їх очищення. Гриль Liberton LPG-1600 випікає з обох сторін одночасно. Там нема потреби, перевертати блюдо під час смаження. Гриль можна розкласти на 180 градусів, створюючи тим самим дуже велику площу поверхні гриля.
Міцна і надійна конструкція забезпечує довговічність протягом багатьох років. Сучасний дизайн надає пристрою унікальний характер. Ідеально підходить як для сучасної, так і для класичної кухні.
Спеціальна конструкція решітки дозволяє стікати жиру в спеціальний піддон.
Характеристика гриль Liberton LPG-1600:
Тип управлиння: механічне
Повне відкриття на 180 ° Режим барбекю
Антипригарні пластини для жарки без жиру
Теплоізолююча ручка
З'ємний піддон для масла і жиру
Довжина шнура живлення см
Пластини гріля розмір: 280 × 170 мм
Розмір В/Ш/Г см: 12,3 х 33,2 х 26
Розмір упакування В/Ш/Г см: 16,2 х 28,5 х 35,5
Вага кг: 2,34
Вага в упакуванні кг: 2,55
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Номінальна вхідна потужність: 2200 Вт
Колір: нержавіюча сталь/чорний
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні куточки України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Кнопка блокировки | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Регулируемая высота гриля | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 2.34 кг |
| Высота | 123 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 170 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |