1 328,25 ₴
1 155,58 ₴
ECG SM 3510 ідеально підходить для приготування свіжих коктейлів смузі, дієтичних напоїв, фруктів або дитячого харчування. Компактний розмір. Ємність для змішування / пляшка об'ємом 600 мл з міцного трітана. Після змішування просто закрийте кришку і візьміть напій з собою куди завгодно.
Компактний розмір, що означає, що він ідеально підходить для домовласників з обмеженим кухонним простором.
Контейнер / пляшка для змішування об'ємом 600 мл з міцного трітана (БЕЗ БФА)
Після змішування просто закрийте кришку і візьміть напій з собою куди завгодно
Контейнер для змішування дозволяє замінювати спортивну пляшку
Практична кришка пляшки з закривається горловиною
Обертаються леза з нержавіючої сталі
Сумний ножовий блок для легкого очищення
Імпульсна функція
Несковзаючі ніжки
Запобіжник
Вхідна потужність 350 Вт, 22000 об / хв
Довжина проводу 100
Рівень шуму ДБ: 105
Габарити: ширина x глибина x висота 11,5 х 11,5 х 34,5 см
Маса кг: 0,99
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.99 кг |
| Высота | 345 мм |
| Глубина | 114 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Объем кувшина | 0.57 л |
| Прорезиненные ножки | Да |