Міксер-тістоміс Esperanza EKM019W Biscotti оснащений великою чашею і підставкою для міксера, яка повністю звільняє руки при перемішуванні.
Завдяки 7-ступінчастим регулювання швидкості можна легко отримати необхідну консистенцію змішаних продуктів.
Пристрій легко розібрати, очистити і зібрати.
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: мережа
Кількість швидкостей: 7
Потужність: 150 Вт
Ємність: 2.5 л
Довжина проводу: 1 м
Розмір: 290 x 300 x 180 мм
Розмвр упакування см: 18,5х19х28,5
Вага кг: 1,82
Комплектація:
Міксер-тістоміс
Віночок - 2 шт
Гачок для замісу - 2 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество насадок | 4 |
| Количество скоростей | 7 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип миксера | Стационарный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.82 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Венчики для взбивания | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Параметры чаши стационарного миксера | |
| Материал чаши | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |