Почніть день з порції корисних вітамінів з домашнього соку. Завдяки соковижималці Esperanza EKJ002 Carrot ви отримаєте свіжий фруктовий та овочевий сік швидко і ефективно, коли захочете. Він оснащений широкої горловиною для великих і цілих фруктів або овочів. Виготовлений з нержавіючої сталі найвищої якості. Завдяки 21000 оборотів в хвилину і фільтру з дрібними осередками ви приготуєте набагато більш корисний і поживний сік. Соковижималка має ємність для відходів ємністю 1500 мл і прозорий глечик з ємністю 450 мл. Цей тип пристрою простий у використанні, і його чистка ніколи не була такою простою. Краплевловлювач буде підтримувати чистоту і сухість робочої зони. Незамінний на кухні для тих, хто дорожить своїм здоров'ям і здоров'ям своїх близьких.
Потужність: 500 Вт
Ємність контейнера для відходів: 1500 мл
Ємність глечика для соку: 450 мл
2 рівня швидкості: для м'яких і твердих фруктів
Діаметр гпрловини: 65 мм
Захист від крапель
Вбудована система безпеки від випадкового включення
Захист від перегріву
Джерело живлення: 230 В / 50 Гц
Довжина шнура живлення: прибл. 115 см
Висота: 30 см
Матеріал: високоякісний пластик, нержавіюча сталь
Розмвр упакування см: 30х19х31
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 1.5 л |
| Объем резервуара для сока | 0.45 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Толкатель | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 65 мм |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прямая подача сока | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Форма центрифуги | Коническая |