Те, наскільки близько можна підійти до реального звучання, залежить не тільки від якості гучномовців і електроніки, але також і від фундаментальних обмежень стереофонічного і багатоканального форматів, використовуваних в даний час. Відмінна система в хорошій кімнаті для прослуховування здатна створювати абсолютно переконливу ілюзію реального звучання.
Радіоприймач FM: 87,5 -108 мГц;
USB / TFCardReader;
Bluetooth v 4.1 hands free;
Автосканування FM радіостанцій;
Акумулятор 2000 mAh;
Вихідна потужність: 7.5 Вт + 7.5 Вт + 5 Вт (активний САБ)
Динаміки: 2 шт + 1 шт активний САБ
Розмір (Д / В / Ш): 280 x 150 x 110 mm.
Вага: 1,5 кг.
Комплектація:
Bluetooth Колонка GOLON RX-1833BT
Кабель AUX
Зарядний шнур USB / microUSB
коробка-упаковка
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOLON |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Выход на наушники, Фонарик, USB-разъем |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB, jack 3.5 мм, mini USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 1.7 |
| Гарантийный срок | 3 |
| Глубина | 110 |
| Материал корпуса | Дерево, Пластик |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card, microSD |
| Тип питания | USB-порт, Аккумулятор |