Хлібопічка Liberton LBM-8211
Хлебопечка Liberton LBM-8211 - побутовий прилад для виготовлення хлібобулочних виробів в домашніх умовах і в автоматичному режимі. Економія часу на виготовлення булочок, кексів та інших видів хліба. Можливість готувати хлібобулочні вироби за своїм більш смачном або більше корисного рецептом. Можна готувати хліб без різних «не корисних» харчових добавок, які найчастіше використовуються в пекарнях. Хлібопічка Liberton LBM-8211 незамінний прилад. Вартість хліба з хлібопічки, як правило, нижче покупного, якщо готувати за тими ж рецептами.
Характеристика хлібопічки Liberton LBM-8211:
Потужність: 850 Вт
Обсяг випічки: 700/900/1150 г
Кількість програм: 12
Збереження програми при перебої електроенергії: 10 хв
Таймер (відстрочка старту): 15 г
Підтримка температури: 60 мин
Кількість лопатей для замісу: 2 шт
Сигнал для додаткового додавання інгредієнтів
Сигнал при закінченні програми
Програми приготування хліба:
Основна програма, французький хліб, цільнозерновий хліб, швидка випічка, солодка випічка, безглютенові / житній хліб, тісто, торт / пиріг, тостерний хліб, каша / джем / компот, випічка / тушкування.
Аксесуари:
книга рецептів; форма для випічки з антипригарним покриттям + два тістомісильни; мірний стакан, мірна ложечка, крючок
Розміри виробу (ВхШхГ): 42,2×27,6×27 см
Розмір пакування (ВхШхГ): 31,5×31×46 см
Вага: 5,7 кг
Вага в упаковці: 7,15 кг
Колір: білий, сбыдний
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Замес теста | Да |
| Количество программ выпечки | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 1.15 кг |
| Максимальное время отсрочки старта | 15 час |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Форма выпечки | буханка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Сохранение памяти при отключении электричества | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Смотровое окошко | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота | 422 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |