415,08 ₴
Настільний годинник Led електронні з ефектом дзеркала, чудово доповнять будь-який інтер'єр. Годинник з цікавим дзеркальним рішенням дисплея, яскравою красивою підсвіткою цифр і вбудованим будильником. Світлодіодне підсвічування дозволить вам навіть в темний час доби правильно зорієнтуватися в часі. Живлення від роз'єму USB (блок живлення в комплект не входить). Функції: вбудований календар, час, дата, температура, будильник. Автоматичне зменшення яскравості світіння у вечірній і нічний час (18:00 - 7:00).
Кілька режимів індикації дисплея:
- показує час (години + хвилини) з автоматичним перемиканням в другій режим через 10 секунд,
- показує дату (місяць + день) з автоматичним перемиканням в третій режим через 10 секунд,
- показує температуру з автоматичним перемиканням в перший режим через 10 секунд.
Цифровий дисплей;
Часовий формат: 12/24 години;
Тип механізму: електронний;
Електронний будильник;
Функції: будильник, температура, календар, час / дата;
Особливості: будильник, енергозбереження, низька освітленість, 12/24-год. Система;
Живлення: від проводу USB-5V (входить в комплект) або 4-х батарейок ААА (у комплект не входять).
Розміри: 15,5 x 6,3 x 3,8 см;
Вага: 200 г;
AC: 110V ~ 220V 50 / 60Hz;
Тип сигналу будильника: стандартна мелодія;
Діапазон вимірюваної температури: 0 ~ + 50 ° С;
Матеріал корпусу: пластик;
Переваги:
дзеркальна поверхня;
яскрава світлодіодне підсвічування дисплея;
гучний тривалий будильник;
функція автоматичного вимірювання температури;
функція автоматичної зменшенні яскравості світіння вночі;
Комплектація:
Електронний годинник, USB кабель живлення, інструкція, упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип часов | Настольные |
| Тип механизма | Электронный |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 0.2 кг |
| Высота | 63 мм |
| Глубина | 38 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Термометр | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |