Ультрамодна, ексклюзивна і дуже красива клавіатура Atlanfa AT-M200L з LED підсвічуванням створена спеціально для геймера. Вона настільки вражає, що неможливо відірвати очей від насиченості її освітлення. Ця клавіатура не тільки яскрава, але також і багатофункціональна, повністю задовольняє вимоги до ігрових клавіатур.
Особливості:
Ергономічний дизайн.
Спеціальний геймерський дизайн, що забезпечить комфорт при багатогодинний грі.
Приголомшливий девайс з дивовижною підсвічуванням – блискавками.
3 варіанти спектра підсвічування, регулюється клавішами Fn + SL, також Led світло можна повністю відключити при денному світлі.
Розташування клавіш заточені під ігрові маніпуляції, але це анітрохи не завадить користуватися людям, яких приваблюють яскраві подівся, для стандартних цілей, наприклад, набір тексту.
Букви і цифри розташовані в точності, як на стандартній клавіатурі.
Клавіші натискаються м'яко.
Матеріал: спеціальний, міцний пластик, який не дасть пальцях зісковзувати.
Клавіатурі, завдяки підставкам на нижній частині корпусу, можна задати рівень нахилу.
104 клавіші + 10 мультимедійних клавіш. Ви можете керувати відтворенням музики прямо з клавіатури, регулюється гучність, наявність гарячих клавіш.
Всі клавіші можна перепрограмувати під ваші потреби.
| 3 кольори підсвічування: | комбінація "Fn + SL" для перемикання кольору - червоний, синій, фіолетовий |
| 3 режими підсвічування | пульсація 3-ма кольорами - "Fn + PS", підсвічування одним кольором - "Fn + SL", пульсація одним кольором - "Fn + PB" |
| 3 спектра яскравості підсвічування | регулюється комбінацією клавіш "FN + ↑" - збільшення яскравості, "FN + ↓" - зменшення яскравості |
Тип: клавіатура дротова;
Підсвічування: світлодіодне підсвічування;
Кількість кольорів підсвічування: 3 (Червоний, Синій, Фіолетовий);
Перемикання кольорів підсвічування: Fn + SL;
Кількість клавіш: 104 + 10;
Цифровий блок;
Тип підключення: USB кабель;
Розкладка клавіатури: RU / EN;
Ресурс: 10 млн. натискань;
Працює з ОС: Windows / Android / IOS;
Матеріал: ABS пластик;
Колір чорний;
Довжина кабелю живлення: 1.4 м;
Розмір: 48x19x2,5 см;
Вага: 0.59 кг;
Розмір в упакуванні: 52х19,5х3,5 см;
Вага в упакуванні: 0.76 кг.
Гарантія: 6 міс;
Виробник: Atlanfa
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlanfa |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения | USB |
| Вес | 590 г |
| Высота | 25 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 480 мм |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Проводное |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 190 мм |
| Мышь | |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Количество дополнительных клавиш | 10 |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Тип клавиатуры | Мембранная |