Провідна мультимедійна клавіатура ATLANFA AT-M200P - це сучасний приголомшливий дизайн з 3 режимами підсвічування, яка дозволить вирішувати всі важливі завдання за комп'ютером або ноутбуком в темряві. Завдяки підсвічуванню ви зможете без проблем побачити всі символи, що дозволить швидко і продуктивно друкувати, і без особливої напруги зору.
Особливістю даної моделі клавіатури є функціональна панель, яка знаходиться над основною клавіатури і дозволяє виконувати наступні функції:
регулювання гучності
відкриття нових вкладок браузера
керувати вашим плейлистом
можливість включати беззвучний режим і інші функції.
Переваги використання клавіатури ATLANFA AT-M200P:
Ергономічний дизайн, легке і безшумне натискання клавіш;
Вибір режиму підсвічування (синій, червоний, фіолетовий), регулюється спеціальними клавішами, можна задати постійне мерехтіння з переливами всіх кольорів. Також, при необхідності, підсвічування можна відключити.
Відмінний девайс для любителів комп'ютерних ігор. Передбачені ігрові маніпулятори.
Пластикові підставки на нижній частині корпусу дозволяють встановити клавіатуру під зручним Вам нахилом для комфортної роботи.
Можливість перепрограмування клавіш, так як ви хочете.
| 3 кольори підсвічування: | комбінація "Fn + SL" для перемикання кольору - червоний, синій, фіолетовий |
| 3 режими підсвічування | пульсація 3-ма кольорами - "Fn + PS", підсвічування одним кольором - "Fn + SL", пульсація одним кольором - "Fn + PB" |
| 3 спектра яскравості підсвічування | регулюється комбінацією клавіш "FN + ↑" - збільшення яскравості, "FN + ↓" - зменшення яскравості |
Розкладка: Російська / Англійська;
Кількість клавіш: 114 (з них 10 мультимедійних);
Тривалість роботи: до 60 мільйонів натиснень;
Інтерфейс підключення: USB 2.0;
Матеріал корпусу: пластик;
Довжина кабелю: 1.4м.
Розмір упакування Ш/В/Г см: 52,4 х 3,9 х 19,5
Вага кг: 0,8
Гарантія: 6 міс.
Виробник: Atlanfa
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlanfa |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения | USB |
| Вес | 640 г |
| Высота | 20 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 480 мм |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Проводное |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 190 мм |
| Мышь | |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Количество дополнительных клавиш | 10 |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Тип клавиатуры | Мембранная |