Електричний чайник незамінний в офісі, на дачі, на відпочинку. Пропонована модель чайника Liberton виготовлена з нержавіючої сталі, високоякісного пластику і скла, що забезпечує довговічність виробу, зручну експлуатацію. Гарний колір, сучасний дизайн прикрасить будь-яку кухню або офіс. Подарункове упакування.
Корпус: Пластик, стікло;
Ручне відкривання кришки;
Показ рівня води зі шкалою;
Стабільна поворотна підставка 360;
Прихований нагрівальний елемент;
Місткість min./max. 0,5 / 1,7 л;
Живлення: 220-240 В. 50-60 Гц;
Потужність: 2000 Вт;
Розміри: 20,6Х14,8Х24,2 см;
Розмір пакування: 21Х18Х24 см
Вага: 0,89 кг;
Вага брутто: 1,2 кг;
Колір: білий, прозорий
Гарантія 1 рік
EAN:
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.89 кг |
| Высота | 206 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |