Приготувати собі улюблену ранкову каву дуже просто з крапельною кавоваркою від компанії HILTON. Модель KA-5413 виконана в сучасному дизайні, відрізняється компактними габаритами і простотою у використанні. Корпус виготовлений з міцного пластику і обладнаний індикацією включення.
Кавоварка Hilton KA-5413 призначена для приготування кави тільки з мелених зерен. Її потужність становить 330 Вт. У пристрої передбачена протикрапельна система і спеціальний піддон для збору крапель, призначений для того, щоб вам було легше доглядати за улюбленою кавоваркою. Безпечна експлуатація реалізована за рахунок автоматичного відключення.
Тип: краплинна (фільтраційна)
Тип управління: кнопкове
Тип кави: мелений
Потужність: 330 Вт
Резервуар для води: 0,13 л
Контейнер для засипання меленої кави
Додаткові функції: індикація включення
Габарити: 19х14,5х14,7 см
Вага: 0,7 кг
Колір чорний
Особливості:
Напруга / частота: 220-240 В / 50 Гц
Противокапельная система
Знімний лоток для збору крапель
Комплектація:
Одна чашка,
Постійний фільтр для кави
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 0.13 л |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 330 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 147 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |