Фритюрниця Esperanza EKG012 Spring Roll напевно сподобається всім любителям закусок з картоплі та смаженого м'яса. Пристрій дозволяє за кілька хвилин приготувати ідеальний картопля фрі - хрусткий зовні і м'який усередині. Також можна смажити інші продукти, наприклад, м'ясо, гриби або овочі. Завдяки високій потужності жарка відбувається швидко та дуже легко.
Можливість регулювання температури забезпечує повний контроль над ступенем рум'янцю страв. Насолоджуйтесь смачною домашньою картоплею фрі з фритюрницею Esperanza EKG012
Діапазон номінальної напруги: 220-240 В;
Номінальна частота: 50/60 Гц;
Потужність 1800 Вт;
Нековзні гумові ніжки;
Максимальний об'єм: 2,5 л;
Довжина шнура живлення: прибл. 75 см;
Розміри продукту (макс. після складання): 29,0 x 25,0 x 20,0 см;
Вага: 1,95 кг
Габарити упакування см: 33,5 х 31 х 23
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.75 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Смотровое окошко | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.95 кг |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |