Ніщо не може зрівнятися з запахом меленої кави - свіже-мелені зерна смачніше, й пахнуть зовсім інакше, ніж типове мелене кава. У його приготуванні допоможе вам кавомолка Liberton LCG-1602. Кавомолка має велику потужність 150 Вт. Можливість помелу імпульсним режимом. Ніж з нержавіючої сталі. Місце на кавомолці для мережевого шнура забезпечить зручне зберігання пристрою, а гумові, не ковзаючі ніжки забеспечать безпечне використання.
Потужність 150 Вт
Корпус: пластик
Лезо з нержавіючої сталі
Обсяг: 60 г
Перемикач тимчасового імпульсу
Робота виключно з кришкою
Місце для зберігання кабелю
Прозора кришка
Зручна кнопка
Автоматичне блокування
Довжина шнура живлення см: ;
Колір: чорний;
Габарити В/Ш/Г см: 8,3x8,3x16,5;
Габарити упакування В/Ш/Г см: 8,8x8,8x17;
Вага кг: 0,47;
Вага в упакуванні кг: 0,56;
Живлення: 220-240В 50 / 60Гц;
Гарантія 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 60 г |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.47 кг |
| Высота | 16.5 мм |
| Глубина | 8.3 мм |
| Ширина | 8.3 мм |