Корпус з нержавіючої сталі. Кавомолка Liberton LCG-1604 для подрібнення кави, круп та спецій. Можливість помолу імпульсним режимом.
Дві ємності по 70 гр. з нержавіючої сталі з різними лезами для помелу кави: 2 леза; і для подрібнення зерен злаків, трав та горіхів: 4 леза. Прозора кришка. Відділення для змотування кабелю. Неможливо розпочати роботу без кришки.
Кофемолка 2 в 1: для кави та для зернових спеції
Корпус з нержавіючої сталі
Імпульсний режим
Дві ємності з нержавіючої сталі з різними лезо в:
- Абразивний для кави z2
- Шинкування. Наприклад зерна, трави z4
Місткість: 2 х 70 г
Прозора кришка
Місце для намотування шнура
Захист від випадкового включення.
Не ковзаючі гумові ніжки
Розмір см: 10,4x11,4x20,1
Розмір упаковки см: 11x21,3x21,05
Живлення: 220 В, 50-60 Гц
Потужність: 200 В
Вага кг: 1,05
Вага в упаковці кг: 1,26
Гарантія 1 рік
EAN: 5901308011956
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 70 г |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.05 кг |
| Высота | 20.1 мм |
| Глубина | 11.4 мм |
| Ширина | 10.4 мм |