Надійний двухфункціональний тепловентилятор Adler AD 77 gray. Він може працювати на двох рівнях потужності та має вбудований термостат, завдяки якому він дозволяє регулювати кількість тепла, що виділяється в залежності від потреб користувача. Його також можна використовувати як охолоджувальний пристрій, що виробляє холодний удар. З цієї причини тепловентилятор підходить як для холодних, так і для жарких днів. Для підвищеної безпеки пристрій оснащений захистом від перегріву. Додатковою перевагою є можливість установки тепловентілятора в горизонтальному або вертикальному положенні.
Два рівня потужності 1000 Вт, потужність 2000 Вт;
Термостат для регулювання температури повітряного потоку;
Функція вентилятора - холодний обдув;
Працює в вертикальному або горизонтальному положенні;
Захист від перегріву;
Світловий індикатор термостата;
Колір: сірий;
Габарити см: 25,5 х 12,5 х 26;
Маса кг: 1.04;
EAN: 5908256831582
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный |
| Тип нагревательного элемента | Открытый спиральный нагреватель |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Вентиляция без нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.04 кг |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |