Холодильник Liberton LRU 85-100SH з морозильної камери, об'єм 95 л, ручне розморожування, електронне управління.
Загальний обсяг, л: 95
Загальний обсяг, л: 93
Обсяг холодильної камери, л: 85
Корисний об'єм холодильної камери, л: 83
Об'єм морозильної камери, л: 10
Корисний об'єм холодильної морозильної камери, л:
Кількість дверей: 1
Тип: холодильник з морозильником
Розташування морозильної камери: верхнє
Управління: механічне
Клас енергоспоживання: A +
Кількість компресорів: 1
Рівень шуму, дБ: 41
Потужність, Вт: 90
Колір: нержавіюча сталь, чорний
Розміри вироби (ВхШхГ), см: 85x47,5x44,5
Розміри упаковування (ВхШхГ), см: 88,5x49,6x46,2
Вага (без упаковки), кг: 20
Вага (в упаковці), кг: 22
Виробник: Liberton
полки:
загартоване скло - 2 шт
прозорий контейнер для овочів
інше:
внутрішнє освітлення
регульовані ніжки
R600a газ
кліматичний клас - N / ST
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Общий объем | 95 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество камер | 1 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 10 л |
| Размораживание холодильной камеры | ручное |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 445 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Количество дверей | 1 |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |