Чайник електричний Liberton LEK-2201 Black з подвійними стінками. колбою з нержавіючої сталі марки 202, та зовні пластик. Обсяг чайника - 2,2 л. Закритий нагрівальний елемент. Індикатор живлення, відкидна кришка, поворотна підставка на 360 дисковий нагрівальний елемент. Датчик закипання розміщено в верхній частині всередині корпусу, спрацьовування якого відключає нагрівальний елемент від електрики після закипання, цим економить електроенергію. Liberton LEK-2201 Black до джерела живлення підключається через контактну групу " Fada", розташовані на контактній підставці чайника. Це дає повну свободу користування чайником, чайник легко відключається від живлення. Сучасний дизайн. Подарункове упакування.
Корпус: нержавіючої сталі марки 202 та пластика;
Ручне відкривання кришки;
Показ рівня води зі шкалою в середині;
Стабільна поворотна підставка 360;
Прихований нагрівальний елемент;
Місткість min./max. 0,5 / 2,2 л;
Живлення: 220-240 В. 50-60 Гц;
Потужність: 1500 Вт.
Розміри: 20×19×25 см
Розмір пакування: 21×16,8×23 см
Вага: 1 кг;
Вага брутто: 1,1 кг;
Колір: чорний.
Гарантія 1 рік
EAN:
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Объем | 2.2 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |