Мультиварка Hilton HMC-511 легко замінює кілька приладів на вашій кухні й, завдяки наявності автоматичних режимів, натисненням однієї кнопки створює популярні страви на кожен день. Обсяг місткості для готування з подвійним антипригарним покриттям становить 5 літрів. Чаша стійка до появи подряпин.
Тип: мультиварка
Обсяг: 5 л
Потужність: 900 Вт
Управління: електронне
Кількість автоматичних програм приготування: 11
Тип внутрішнього покриття: антипригарне тефлонове
Дисплей
Захист від перегріву
Таймер відтермінування: до 24
кришка, що знімається
Підтримка температури: 1 година
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь і пластик
Габарити: 28,9х28,2х26,4 см
Вага: 2,51 кг
Колір: чорний зі сталевим
Виробник: Hilton
Комплектація:
Мультиварка
мірний стаканчик
Контейнер-пароварка
лопатка
Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество программ приготовления | 11 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 5 л |
| Покрытие чаши | Тефлоновое |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Тип управления | Сенсорное |
| Комплектация | |
| Блюдо для приготовления на пару | Да |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.51 кг |
| Высота | 289 мм |
| Глубина | 282 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Дисплей | Да |
| Каша | Да |
| Крупа | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Приготовление на пару | Да |
| Таймер | Да |
| Тушение | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время отсрочки старта | 24 |