3 352,25 ₴
2 916,46 ₴
Настільна індукційна плита ECG IV 18 це великий помічник на вашій кухні для приготування. Даної моделі на розігрівання конфорки час не потрібно, адже нагрівається не плита, а сама посуд на ній. Привабливий дизайн пристрою чорного кольору дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр, а компактні розміри корпусу 295 х 365 х 64 мм, сприяють цьому.
Нагрів посуду відбувається внаслідок використання електромагнітної індукції. Сама робоча поверхня виготовлена з стіклокерамики, що дозволяє її легко мити, вона переносить механічні впливи й швидко охолоджується. Плита обладнана однією конфоркою та має потужність 1,8 кВт. Конфорка мають 10 температурних режимів та 10 рівнями потужності, що дозволяє регулювати температуру від 60 С до 240 С.
Вбудована система безпеки не дозволяє включити конфорку без посуду, а також має автоматичне відмикання при знятті посуду. У пристрої використовується просте електронне керування зі світлодіодним дисплеєм. Також має таймер 1-180 хвилин.
• Окремостояща або вбудована індукційна плита
• Мінімальна втрата тепла
• Підходить для посуду діаметром 12-24 см
• Дуже великий світлодіодний дисплей
• 10 різних налаштувань температури (60-240 ° C)
• 10 налаштувань потужності
• Налаштування таймера 1-180 хвилин
• Сенсорне управління
• Захист від перегріву
• Максимум. вхідна потужність 1800 Вт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.17 кг |
| Высота | 63.5 мм |
| Глубина | 365 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Количество режимов работы | 10 |
| Возможность встраивания | Да |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Количество индукционных конфорок | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Сенсорная панель для выбора с ЖК-дисплеем, таймер от 0 до 180 мин, диапазон |
| Тип нагревательного элемента | индукционный |