Кухонні ваги Adler AD 3167 - це воістину новаторське рішення на будь-якій кухні. Поєднання сучасного і елегантного зовнішнього вигляду з сучасними рішеннями зробить його улюбленим помічником на будь-якій кухні. Корпус виконаний зі скла. Він має велику поверхню для зважування: 24 см x 18 см, що підвищує комфорт використання.
Великі і важкі інгредієнти більше не проблема! Вантажопідйомність до 10 кг. Ваги також водонепроникні, завдяки чому прилад відмінно працює в кухонних умовах. Вам також не потрібно більше турбуватися про батарейки. Ваги заряджаються через micro USB тип B (кабель в комплекті). 3-х годин зарядки вистачить приблизно на 3-4 місяці використання за умови, що ми використовуємо його 3-4 рази в день.
Максимальне навантаження: 10 кг
Точність: 1 г / 0,1 фунта: унція; 1 мл / 0,1 рідкої унції
Одиниці: г, фунт: унція, мл, рідка унція
Площа зважування: 24 см x 18 см
Висувний РК-екран
Розмір екрану: 6,2 см x 2,8 см
Водонепроникний IP5
Заряджається через Micro USB тип B
Довжина кабелю USB: 1 м
Габарити: ширина x глибина x висота 19 х 27,5 х 3
Габарити упакування: ширина x глибина x висота 19,3 х 28 х 3,2
Маса кг 0,708
Чорний колір
EAN 5902934837224
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Съемная тара | Да |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | другие |
| Точность измерения | 1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикация перегрузки | Да |
| Измерение объема жидкости | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Единицы измерения | Унции, Миллилитры, Фунты, Грамм |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Ширина | 190 мм |