Зволожувач повітря обладненний високочастотним ультразвуковим генератором, який розбиває воду на дрібні частинки діаметром 1-5 мкм. Використовувана система вентиляції видаляє мікроскопічні частинки води в повітря, а потім під час випаровування зволожує повітря для досягнення очікуваного рівня вологості. Ефект зволоження проявляється у вигляді тонкого туману, що виходить з сопла пристрою.
Верхня заливка води
Продуктивність зволоження 300 мл / год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм.
Фільтр для видалення накипу в комплекті
Функція автоматичного відключення при нестачі води
Плавне регулювання інтенсивності зволоження
Форсунка для випуску туману з поворотом на 360 °
Робоча площа 35 м2
Ємність резервуара для води 4 літри
Час роботи на одній заливці мінімум 13 годин
Рівень шуму <35 дБ, надзвичайно тихе пристрій дозволяє добре виспатися
Розміри: 18,5 x 18,5 x 34 см
Розміри упакування ШхГхВ:22 х 22 х 35 см
Маса: кг 0,94
Потужність 25Вт
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
EAN: 5902934836074
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для книг в библиотеках, художественных музеях, галереях, Для дома, квартиры |
| Объем резервуара для воды | 4 л |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Индикатор работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |