Сухе повітря в квартирі може викликати проблеми з диханням, сухість шкіри. Скоро наближається опалювальний сезон також має великий вплив на якість повітря, яким дихаємо ми і наша сім'я. Тому для підвищення комфорту перебування в опалювальних приміщеннях варто придбати професійний зволожувач повітря ADLER AD 7963.
Зволожувач повітря гарантує кращу якість повітря в квартирі.
Проблеми з диханням занадто сухим повітрям, сухою шкірою обличчя або скуйовдженим наелектризованими волоссям можуть бути результатом нестачі вологи в повітрі в приміщеннях, де ми проводимо багато часу. Хороший зволожувач повітря поліпшить його якість. Пристрій контролює себе і відображає поточне значення вологості. Триступенева регулювання інтенсивності зволоження дозволяє вибрати настройку, відповідну вашим потребам. Інноваційна ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману невеликого діаметру, які виходять з обертового сопла і покривають 35 м². Досить зволожити повітря в кожній вітальні, дитячій або спальні. Ємність бака для води становить 4,3 літра, тому ми можемо насолоджуватися роботою пристрою до 13 годин на одній заправці. Бак також дуже легко доливати, тому що вода наливається зверху. Крім того, в комплект входить фільтр для видалення накипу, який продовжить термін експлуатації виробу. Функція автоматичного відключення в разі відсутності води захищає пристрій від пошкоджень.
Не тільки зволоження повітря
ЖК-панель управління й пульт дистанційного керування дозволяють легко управляти роботою пристрою з будь-якої точки кімнати. Ви також можете встановити таймер, який автоматично відключає зволожувач від 1 до 12 годин. У сплячому режимі дисплей затемнює, поки ми спимо, тому нам не заважає додаткове світло в кімнаті. Однак це не єдині переваги нашого продукту. Ємність для води м'яко підсвічується, тому пристрій можна використовувати в якості прикроватной лампи. Більш того, в нижній частині зволожувача є спеціальний ящик: дозатор ефірних масел, завдяки якому ми також можемо використовувати зволожувач в домашній ароматерапії. Додавши кілька крапель вашого улюбленого масла, ми подбаємо про своє здоров'я і благополуччя. Активоване зволожувач працює дуже тихо, тому не завадить нам відпочивати вночі.
ЖК-панель управління
Дистанційне управління
Верхня заливка води
Пристрій постійно відстежує і відображає поточне значення вологості.
Продуктивність по зволоженню 310 мл / год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм.
Фільтр для видалення накипу в комплекті
Функція гігрометра 45-90% - настройка цільової вологості завдяки високоякісному датчику
Функція автоматичного відключення при нестачі води
Таймер - автоматичне відключення через 1-12 годин
У сплячому режимі дисплей відключаєця, поки ви спите
Функція нічника - тонке висвітлення резервуара для води
Функція ароматерапії - дозатор ефірних масел
3-х ступінчаста регулювання інтенсивності зволоження
Форсунка для випуску туману з поворотом на 360 °
Робоча площа 35 м2
Ємність резервуара для води 4,3 літра
Час роботи на одній заливці мінімум 13 годин
Рівень шуму <35 дБ, надзвичайно тихе пристрій дозволяє добре виспатися
Розміри: 17,2 x 17,2 x 37 см
Потужність 25Вт
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
1 x пульт дистанційного керування батареєю CR2025 (у комплекті)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для книг в библиотеках, художественных музеях, галереях, Для дома, квартиры |
| Объем резервуара для воды | 4.3 л |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Индикатор работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Дисплей | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 172 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Тип установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |