Зовнішні розміри: 40,5 x 23 x 13 см
Вага кг: 2,75
Колір: Світло-сірий в крапинку.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bohmann |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Объем | 5.5 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Антипригарное покрытие | Гранит |
| Количество в наборе | 2 |
| Количество ручек | 2 |
| Материал ручек | Алюминий |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Съемная ручка | Нет |
| Тип посуды | Жаровня |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тип плиты | Газовая, Стеклокерамическая, Индукционная, Электрическая |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота без крышки | 110 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 320 мм |