Пилососа Liberton LVC-1826B
Кожна людина хоче підтримувати чистоту у своїй квартирі, щоб створити комфортні та затишні умови. Для цього потрібен помічник, який буде допомагати прибирати швидко і легко. Liberton LVC-1826B із мішком для збору пилу є надійним пристроєм, яким користуються багато людей. Дана техніка займає мінімальну кількість місця, має невисоку ціну, якщо порівнювати її з іншими варіантами.
У моделі Liberton LVC-1826B знаходиться м'який мішок-фільтр, в який під час прибирання можна зібрати різноманітного сміття, крихти їжі, шерсть кішок й собак, пил. Принцип роботи даного пилососа досить простий. Сила всмоктування дозволяє без будь-яких проблем прибрати квартиру. Пори пилозбірників є не надто великі, через те, що вони повинні утримувати маленькі частинки пилу. Коли мішок для пилу заповнюється, потужність всмоктування пилососа стає маленькою, саме тому господар повинен стежити за наповнюваністю мішка і іноді очищати його від різноманітного сміття.
Характеристики пилососа Liberton LVC-1826B:
Потужність: 1800 Вт;
Тип пилозбірника: багаторазовий текстильний мішок;
Тип фільтра: синтетичний перед мотором та на виході;
Потужність всмоктування: 300 Вт
Обсяг пилозбірника: 2,5 л;
Трубка: хромована телескопічна;
Регулятор потужності: на корпусі;
Ступені фільтрації: 3;
Автоматичне змотування шнура;
Довжина шнура: 4,5 м;
Насадки: Насадка підлога / килим, щілинна насадка, насадка-щітка для полірованих меблів, поверхонь телевізорів і т.д.;
Розміри виробу (ВхШхГ): 28,6х20,6х39,2 см;
Розмір пакування (ВхШхГ): 31,5х27х49 см;
Вага нетто: 4,7 кг;
Вага брутто: 5,8 кг;
Колір: синій + чорний + бірюзовий;
Інше:
Індикатор наповнення мішка на корпусі; поворот шланга на 360 ; ручка для перенесення; фіксація щітки на корпусі пилососа; вертикальна парковка. Автоматичне змотування шнура.
Рівень шуму: 81 Дб;
Гарантія 1 рік.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 2.5 л |
| Мощность всасывания | 300 Вт |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип уборки | Сухая |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Высота | 206 мм |
| Глубина | 286 мм |
| Ширина | 392 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 4.5 м |
| Уровень шума | 81 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дополнительная комплектация | комбинированная (пол/ковер), щелевая, пылевая, для мягкой мебели |
| Тип выходного фильтра | Синтетический |
| Цвет корпуса | черный, синий |