Хлібопічка Liberton LBM-8212 - побутовий прилад для виготовлення хлібобулочних виробів в домашніх умовах і в автоматичному режимі. Економія часу на виготовлення булочок, кексів та інших видів хліба. Можливість готувати хлібобулочні вироби за своїм більш смачним або більше корисного рецептом. Можна готувати хліб без різних «не корисних» харчових добавок, які найчастіше використовуються в пекарнях. Хлібопічка Liberton LBM-8212 незамінний прилад. Вартість хліба з хлібопічки, як правило, нижче покупного, якщо готувати за тими ж рецептами.
Обсяг випічки: 700/900/1150 г
Кількість програм: 12
Таймер (відстрочка старту): 15 год
Підтримка температури: 60 хв
Збереження програми при перебою електроенергії: 10 хв
Кількість лопатей для замісу: 2 шт
Сигнал для додаткового додавання інгредієнтів: є
Сигнал при закінченні програми: є
Програми приготування хліба: Основна програма, Французький хліб, Цільнозерновий хліб, Швидка випічка, Солодка випічка, Безглютенові / Житній хліб, Тісто, Торт / Пиріг, тостерний хліб, Каша / Джем / Компот, Випічка / Гасіння
Аксесуари: книга рецептів; форма для випічки з антипригарним покриттям + 2 тістоміси; мірний стакан, мірна ложечка, крючок
Розмір виробу (ВхШхГ): 42.2х27.6х27 см
Розмір упакування (ШхГ) 31.5х31х46 см
Вага нетто: 5.65 кг
Потужність: 850 Вт
Вага брутто: 6.7 кг
Колір: чорний + сріблястий
Комплектація: Форма для випічки з антипригарним покриттям, мірний стакан, мірна ложечка, крючок, тістоміс 2 шт.
Гарантія від виробника: 12 місяців
Країна виробник: Китай (контроль виробництва і якості здійснюється німецькою стороною!)
Виробник: Liberton (країна реєстрації бренду — Німеччина)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Замес теста | Да |
| Количество программ выпечки | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 1.15 кг |
| Регулировка веса выпечки | Да |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Форма выпечки | буханка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Смотровое окошко | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота | 42.2 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 27.6 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время отсрочки старта | 15 |