Мясорубка Hilton HMG-150-BST - надійна м'ясорубка допоможе впоратися з усіма кухонними справами при невеликих витратах сил й часу. За допомогою пристрою можна не тільки подрібнювати моментально м'ясо у фарш, але й шинкувати різні овочі для салатів, натирати сир та навіть готувати фруктове пюре. Наявність в наборі спеціальних насадок порадує любителів домашніх ковбасок.
Характеристика м'ясорубки HILTON HMG-150BST:
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал завантажувального лотка: метал
Пікова потужність: 1500 Вт
Продуктивність: 0.9 кг / хв
Вага: 3.5 кг
Габарити (ВхШхГ): 27.2х15.7х21.5 см
Колір білий
Виробник: Hilton
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Производительность мясорубки | 0.9 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 157 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество насадок для шинковки | 4 |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка-терка | Да |
| Насадка-шинковка | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |