931,05 ₴
819,32 ₴
В холодну пору року завжди бажаним є тепло і затишок. Інколи для комфортного самопочуття лише теплого одягу не вистачає. На допомогу прийде килимок з підігрівом SolRay - це ідеальний спосіб не тільки зігріти ноги, але і зігрітися в прохолодному чи сирому приміщенні, на роботі або вдома. Адже якщо ноги залишаються холодними, то їх проблематично зігріти навіть обгорнувшись теплою ковдрою. З впевненістю можна сказати, що теплі килимки розв'язувати проблему простуди й нежиті.
Підходить для просушування мокрого взуття.
Якщо з Вами мешкають домашні тварини то теплий килимок стане їх улюбленим місцем відпочинку.
Особливості:
Килим з підігрівом SolRay складається з тепловідбивної підкладки та нагрівального елемента, що розташований між двома слоями коврового матеріалу (ковролін на войлочній основі, товщина 5 мм). Нагрівальним елементом служить інфрачервона плівка Heat Plus, яка рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні килима, не перегріваючи його і зберігаючи абсолютну безпеку для користувача.
Килимки з підігрівом SolRay вирізняються дуже низькою енергомісткістю і високим коефіцієнтом корисної дії.
Килим — з високоякісного ковроліну великої щільності, товщина виробу 10 мм.
Номінальна напруга: 66 Вт;
Габаритні розміри: 53 х 63 х 1 см;
Захист від перегріву;
Температура підігріву: ~ 50 градусів;
Матеріал нагрівача: карбонова інфрачервона плівка Heat Plus;
Матеріал основи: войлочний ковролін;
Живлення: напруга 220 В;
Довжина проводу, м 1,5.
Колір: коричневий
Гарантія 1 рік.
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solray |
| Страна производитель | Украина |
| Количество режимов работы | 1 |
| Материал поверхности коврика | ковролин |
| Потребляемая мощность | 66 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | Карбоновый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Максимальная температура нагрева | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Габаритные размеры в развернутом виде | |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант установки | Напольный |