Одноконфорочная газова плитка Tiross TS-260 - відмінне рішення для туристів з авто, відпочинку в кемпінгу, на морі, на дачі. Працює від стандартного газового балончика MSF-1а (купується окремо). Має пьезове запалювання та потужність 2,2 кВт, що дозволить закип'ятити 0.5 л води, менш ніж за 4 хвилини.
Номінальна потужність: 2,2 кВт;
Максимальне споживання: 160 г / год;
Тип газу: бутан;
Підпал: електричний (не вимагає використання сірників);
Живиться від стандартного газового балончика MSF-1а;
Регулювання полум'я;
Вогнезахист від поривів повітря;
Вага: 1,8 кг;
Розміри: 24 х 34 х 10 см;
Розмір упакування: 30 х 35 х 9 см;
Захисний вимикач;
Замок безпеки;
Роз'єм безпеки;
Діаметр отвору: 0.6 мм;
Тиск на виході клапана: 8,63 кПа.
Комплектація:
Плита газова;
Валіза для перенесення.
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiross |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.8 кг |
| Номинальная мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 119 мм |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Конфорки | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Основные атрибуты | |
| Покрытие варочной поверхности | закаленное стекло |
| Тип | Газовая |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |