Мультиварка Hilton HMC-516 - зручна і практична модель з широким функціональними можливостями й великим вибором програм. Це універсальне кухонний пристрій дозволить набагато швидше і без особливих зусиль впоратися з приготуванням сніданків, обідів і вечері для великої родини. Компактні розміри мультиварки та приємний зовнішній вигляд з яскравою червоно-білою обробкою дозволить вписатися цьому приладу в інтер'єр будь-якої сучасної кухні. Зрозуміла і проста панель з великим інформативним дисплеєм забезпечить максимально легке управління і можливість без праці підбирати відповідні режими для приготування різноманітних страв.
Потужність нагрівального елементу: 900 Вт
Дисплей: LED
Таймер 1440 хв
Кількість автоматичних програм: 16
Матеріал корпусу: пластик, нержавіюча сталь
Колір вироби: нержавіюча сталь з чорним
Габарити (ВхШхГ): 29 х 26.5 х 28 см
Габарити в упакування (ВхШхГ): 31 х 29 х 29 см
Вага: 2.51 кг
Вага в упакування: 3.3 кг
Комплектація:
Мультиварка
Лопатка для перемішування
Мірний стакан
Контейнер-пароварка
Контейнер для збору конденсату
Книга рецептів
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество программ приготовления | 16 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 5 л |
| Покрытие чаши | Тефлоновое |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Скороварка/мультиварка |
| Тип управления | Электронное |
| Комплектация | |
| Блюдо для приготовления на пару | Да |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.51 кг |
| Высота | 289 мм |
| Глубина | 282 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время отсрочки старта | 24 |