Настільна інфрачервона плитка Liberton LIC-2001 на одну конфорку. Надасть вам максимальну зручність в процесі приготування смачних та корисних страв для ваших улюблених домочадців або дорогих гостей. Чудовий набір функцій, привабливий зовнішній вигляд, якісна збірка й що особливо важливо в наш час — економія електроенергії в порівнянні зі своїми електричними попередниками.
Розігрів в ній відбувається за допомогою ТЕНа, який генерує інфрачервоне випромінювання, а нагрівання ґрунтується на тому, що вода в продуктах це випромінювання поглинає. При цьому утворюються великі обсяги тепла. Такий принцип роботи — запорука швидкого приготування їжі.
Поверхня зі склокераміки має стійкість до тиску та температурних перепадів. На ній без проблем можна розміщувати масивний посуд та призначати максимальні параметри нагрівання.
Однак для такої поверхні небезпечні точкові удари. Не допускається падіння на неї важких предметів. Її серйозно може зашкодити, наприклад, металевий штопор або ребро каструльний кришки.
У цій поверхні відмінна теплопровідність. Тому плита нагрівається до високих показників дуже швидко.
Потужність: 2000 Вт;
Управління, тип: Сенсорний;
Таймер: 0-180 хв;
Діаметр зони нагріву: 26 см;
Поверхня, тип: Інфрачервоний;
Зона нагріву: 1;
Робоча поверхня, матеріал: Загартована склокераміка;
Нагрівальний елемент, матеріал: Хром + Нікель+ Жаростійка сталь;
Рівні потужності, к-сть: 10;
Діапазон температури: 50-500 C;
Захист від перегріву;
Захист від стрибків напруги;
Звуковий сигнал;
Автовідключення;
LED-дисплей;
Ном. напруга: 220-240 В ~50/60 Гц;
Вага: 2,4 кг;
Вага брутто: 2,9 кг;
Розміри: 28×34×7,5 см;
Розмір пакування: 32,5×10,5×42 см;
Гарантія 2 роки
EAN:
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Черный |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Количество режимов работы | 10 |
| Возможность встраивания | Нет |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Дополнительно | Сенсорная панель для выбора с ЖК-дисплеем, таймер от 0 до 180 мин, диапазон |
| Тип нагревательного элемента | инфракрасная |