Пилосос вертикальний Ecg VT-4220 працює з потужністю всмоктування 800 Вт, тому за допомогою нього можна швидко та якісно провести прибирання. Робота відбувається за допомогою акумуляторної батареї. Світлодіодне підсвічування пилососа робить дизайн яскравим й сучасним, а також символізує про те, що прилад включений. Обертається кріплення вакуумної щітки робить роботу ще більш зручною. Сам корпус легкий та не займає багато місця.
Тип: пилосос
Призначення: для прибирання
Потужність всмоктування: 800 Вт
Тип пилососа: контейнерної тип
Рівень шуму: 70-81 дБ
Обсяг пилозбірника: 0.5 л
Потужність: 85 Вт
Підставка з аксесуарами
Щілинний інструмент, пиловловлювач
Стильний дизайн
Простота в догляді
Колір: сірий з зеленим
Вага: 3,15 кг
Габарити (ВхШхГ): 114х18,5х26,2 см
Гарантія 2 роки
Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Мощность всасывания | 85 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.15 кг |
| Высота | 1140 мм |
| Глубина | 262 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Сигнал разряда аккумулятора | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 4.5 |
| Время работы от аккумулятора | 50 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Емкость аккумулятора | 2.2 |